Szlakiem warszawskich rezydencji i siedzib królewskich

Seria: Szlakiem wielkich ludzi, wydarzeń, zabytków kultury
Wydawnictwo: PTTK Kraj
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
837005191X
historia
Jale

Jale | 2016-08-10
Przeczytana: 10 sierpnia 2016

Coś w rodzaju bryku na temat Zamku Królewskiego, Pałacu Kazimierzowskiego, Zamku Ujazdowskiego, pałacu w Wilanowie, Pałacu Saskiego, Łazienek, Marywilu, Marymontu i Królikarni. Niezbędne informacje w mocno ściśniętej wersji, z podstawowymi datami i nazwiskami tak architektów i budowniczych, jak i właścicieli, plus odrobina zdjęć. W przypadku, gdy czytelnikowi przypadną do gustu zawarte w książeczce informacje, będzie już wiedział, w jakim kierunku prowadzić poszukiwania w celu pogłębienia interesującej go tematyki. Ot, pierwsza z nitek prowadzących do kłębka varsavianizmu.

Na półkach