Wesołe labirynty 3 (4-6 lat)

Wydawnictwo: Wydawnictwo Adamada
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
9788374207966
Ewa

Ćwiczą koncentrację, wzmacniają pamięć i uczą logicznego myślenia.

źródło opisu: Wydawnictwo ADAMADA, 2016

źródło okładki: Wydawnictwo ADAMADA

ejotek | 2016-09-27
Przeczytana: wrzesień 2016

Ta seria to ciekawy pomysł na zapełnienie dziecku czasu podczas niepogody, choroby czy podróży samochodem. Pozwala na rozwijanie kreatywności, uczy logicznego myślenia i planowania kolejnych kroków. A dla dzieci w wieku od czterech do sześciu lat - bo to grupa docelowa książeczek - nie ma lepszego sposobu do nauki niż poprzez zabawę! Moja córa (niemal sześcioletnia), która była głównym i zarazem jedynym wykonawcą działań, stwierdziła że labirynty są bardzo łatwe, choć niektóre z pozoru wyglądały na trudne. Najbardziej skomplikowane - przynajmniej wizualnie - okazały się te z panem Kapelutkiem i pszczołą Miodunką.

całość recenzji: https://czytelnicza-dusza.blogspot.com/2016/09/aleksandra-golecka-mazur-plac-tajemnic_20.html

Anmorada | 2016-08-12