Media i medioznawstwo. Studia i szkice

Wydawnictwo: Wydawnictwo Adam Marszałek

Książka ukazuje przeobrażenia polskiej prasy widziane oczyma badacza mediów i dziennikarza. Połączenie obu tych profesji i kilkudziesięcioletnie doświadczenie pozwalają Autorowi wypowiadać się na poruszane tematy w sposób kompetentny i obiektywny. Na całość składają się także dwa wywiady z luminarzami polskiej nauki i krytyczny esej recenzyjny o głośnej przed kilku laty monografii Wrocławia, autorstwa Normana Daviesa i Rogera Moorhouse a.

BlogGroszkowej | 2013-06-27
Przeczytana: 27 czerwca 2013