Kim był Neil Armstrong?

Seria: Wielcy i sławni
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Who Was Neil Armstrong?
popularnonaukowe

Kim był Neil Armstrong? Chłopcem, który marzył, by zostać pilotem samolotów? Amerykańskim astronautą, dowódcą misji Apollo 11? Pierwszym człowiekiem, który stanął na Księżycu? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w książce „Kim był Neil Armstrong?”. Seria książek „Wielcy i sławni” przedstawia pasjonujące historie wybitnych naukowców, sławnych odkrywców i wynalazców,...

Seria książek „Wielcy i sławni” przedstawia pasjonujące historie wybitnych naukowców, sławnych odkrywców i wynalazców, najpotężniejszych i najodważniejszych umysłów, dzięki którym ludzkość coraz lepiej poznawała otaczający ją świat. Jest to jednocześnie fascynująca galeria wzorów dla każdej młodej osoby, która chciałaby im dorównać.

Ilustracje: Stephen Marchesi

źródło opisu: http://www.proszynski.pl

źródło okładki: http://www.proszynski.pl

Świetna książka. Bardzo wciąga, szybko się ją czyta.
W tej części serii "Wielcy i sławni" dowiadujemy się w skrócie o życiu Neila Armstronga oraz o locie na księżyc.
Warto przeczyć, a jak komuś się spodoba zawsze można pogłębić swoją wiedzę o inne materiały na ten temat.
Gorąco polecam!

Aleksander | 2018-04-05