Strój twoich marzeń

Cykl: To ja Lucy (tom 2)
Wydawnictwo: Akapit
Fantasy Fiction
Lucy, dziennik, pamiętnik, moda

Cześć dziewczyny! Wróciłam! Wiecie, co? Moje ulubione pismo wymyśliło superodjazdowy konkurs pod hasłem "Strój twoich marzeń". Oczywiście wezmę w nim udział i wyślę im swój projekt. Przecież zamierzam zostać prawdziwą, profesjonalną, sławną projektantką mody, a taki konkurs jest dla mnie wielką szansą. A poza tym jestem dziko zajęta, bo obmyślam nowy, supertajny plan, który opiera się na...

Cześć dziewczyny! Wróciłam!

Wiecie, co? Moje ulubione pismo wymyśliło superodjazdowy konkurs pod hasłem "Strój twoich marzeń". Oczywiście wezmę w nim udział i wyślę im swój projekt. Przecież zamierzam zostać prawdziwą, profesjonalną, sławną projektantką mody, a taki konkurs jest dla mnie wielką szansą. A poza tym jestem dziko zajęta, bo obmyślam nowy, supertajny plan, który opiera się na pewnym kundlu, który ma zwrócić uwagę niesamowicie atrakcyjnego chłopaka, który od niedawna pojawia się w parku. A więc do roboty! Lecę. Paa!

Zajrzyjcie do nowych przygód Lucy Jessiki Hartley, która za chwilę skończy 13 lat. Dowiecie się, jak przyjaciółki, chłopaki, psy i tatusiowie przeszkadzają jej w karierze wielkiej projektantki mody.

źródło opisu: [Akapit Press, 2008]

Kasia | 2013-08-21

Według mnie idealna książka na zimowe wieczory. Spodoba się czytelniczkom w wieku 10-12lat. Starszej młodzieży "nie porwie" ze względu na prostą i dziecięcą fabułę. Wydaje mi się, że młodszym czytelniczkom powinna przypaść do gustu.

Luna | 2015-11-13
Przeczytana: 12 listopada 2015

Teraz Lucy postanawia uszyć strój na konkurs organizowany przez ulubione pismo NPnZ: "Między nami dziewczynami". Mimo wielu niepowodzeń projekt Lucy zwycięża a ona sama, prezentuje się w nim na wybiegu, a także poznaje Stellę Boyd znaną modelkę ,jak również udziela specjalnego wywiadu do ulubionego pisma 3 NPnZ: Lucy, Juli i Tildy ;) Gorąco polecam!!!!!!! :)

agutek | 2011-12-17
Przeczytana: 18 grudnia 2011

Jak każda Lucy- nic specjalnego...

FAJNA, SUPER jak cała ta seria polecam książki kelly mckain to ja lucy całą serię

Evanesme | 2014-07-08
Przeczytana: 2009 rok

Czytałam gdy byłam 9-latką, wówczas bardzo inspirowała, miło wspominam :)

| 2011-05-16
Przeczytana: 16 maja 2011

Świetna książka dla nastolatek i nie tylko...
Serdecznie polecam!!!

ligretto | 2011-07-19

Kiedyś naprawdę mi się podobała i byłam nią wręcz zachwycona. : )

olusiaolcia1 | 2010-12-08

Podone do poprzedniej cześci : na ferie lub plaże

Ania Dąbrowska | 2015-02-01

Super książka! Naprawdę watro przeczytać!

Justyna | 2013-09-12
Przeczytana: sierpień 2011