Strój twoich marzeń

Okładka książki Strój twoich marzeń Kelly McKain
Okładka książki Strój twoich marzeń
Kelly McKain Wydawnictwo: Akapit Press Cykl: To ja Lucy (tom 2) literatura piękna
To ja Lucy (tom 2)
Fantasy Fiction
Akapit Press
2008-01-01
2008-01-01
Iwona Libucha
Lucy dziennik pamiętnik moda

Pierwsza książka o Lucy, jaką przeczytałam mając 10/11 lat. Mam ogromny sentyment do całej serii i nic nie mogę na to poradzić.

Lekka, miła dla oka proza dziecięca. Nie jest przesycona "filozofiją", która charakteryzuje nieudane poczynania wielu współczesnych artystów. Barwna kreacja głównej bohaterki, która może być dla wielu dzieci inspiracją.

Teraz Lucy postanawia uszyć strój na konkurs organizowany przez ulubione pismo NPnZ: "Między nami dziewczynami". Mimo wielu niepowodzeń projekt Lucy zwycięża a ona sama, prezentuje się w nim na wybiegu, a także poznaje Stellę Boyd znaną modelkę ,jak również udziela specjalnego wywiadu do ulubionego pisma 3 NPnZ: Lucy, Juli i Tildy ;) Gorąco polecam!!!!!!! :)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Super książka! Naprawdę watro przeczytać!

Super książka! Naprawdę watro przeczytać!

Czytałam gdy byłam 9-latką, wówczas bardzo inspirowała, miło wspominam :)

Czytałam gdy byłam 9-latką, wówczas bardzo inspirowała, miło wspominam :)

Nic dodać , nic ująć :p

Nic dodać , nic ująć :p

Według mnie idealna książka na zimowe wieczory. Spodoba się czytelniczkom w wieku 10-12lat. Starszej młodzieży "nie porwie" ze względu na prostą i dziecięcą fabułę. Wydaje mi się, że młodszym czytelniczkom powinna przypaść do gustu.

Patrz opinia w cz.3

Patrz opinia w cz.3

Jak każda Lucy- nic specjalnego...

Jak każda Lucy- nic specjalnego...

Kiedyś naprawdę mi się podobała i byłam nią wręcz zachwycona. : )

Kiedyś naprawdę mi się podobała i byłam nią wręcz zachwycona. : )

• Z dzieciństwa
  • Dzieciństwo
  • Książki z dzieciństwa

Dodaj cytat z książki Strój twoich marzeń