Pułapka na motyle

Wydawnictwo: Jaguar
giovanna

Nowa powieść Ewy Rajter przenosi nas do Skandynawii w świat mrocznych morderstw dokonywanych na nastolatkach. Prowadzący śledztwo inspektorzy otrzymują oficjalne wsparcie w postaci przybycia do Oslo kryminolog Zuzanny. Prawicowy polityk, chirurg transplantolog, bogata właścicielka koncernu kolejowego, wpływowy przedsiębiorca – co łączy tych ludzi poza utratą córek lub wnuczek. Zaginięcia i morderstwa sygnowane są pieczęcią czerwonego motyla. Nad portretem psychologicznym zabójcy pracują Zuzanna i przystojny psycholog policyjny. Czy wygrają wyścig z czasem? Ile jeszcze zginie dziewcząt zanim zagadka zostanie rozwiązana

źródło opisu: http://wydawnictwo-jaguar.pl/books/pulapka-na-motyle/

remiszaj | 2017-09-16