Nie pokazuj szefowi

malenstwo_83

źródło okładki: http://www.empik.com/nie-pokazuj-szefowi-jak-przet...»

malenstwo_83 | 2016-08-09
Przeczytana: 09 sierpnia 2016

Książka jest chaosem. Rozdziały tematycznie przemieszane. Słownictwo - korponowomowa, wtrącenia angielskie, dziwne powiedzonka, czyta się to średnio. Rady autorki są miejscami śmieszne: palenie papierosów jest przydatne w pracy w korpo, albo buty są kluczowe, nie mogą być z sieciówki. I widać sporą niekonsekwencję, raz karze być korporacyjną suką, parę rozdziałów dalej mówi o tym by być uczciwym i pomocnym. Strata czasu i kasy.

Angus | 2016-09-14
Noemi | 2016-09-04