Zgłosuj na książki roku 2017
zdrowie, medycyna
youstyna

Podręcznik podzielony jest na 13 głównych rozdziałów i skupia się na kilku obszarach tematycznych: zasady leczenia chirurgicznego, specyfika zabiegów w chirurgii poszczególnych narządów oraz wybrane specjalizacje chirurgiczne. W książce pojawiły się również zupełnie nowe zagadnienia, takie jak rola lekarza w zapewnieniu bezpieczeństwa terapii pacjentów na oddziale chirurgicznym czy chirurgia...

W książce pojawiły się również zupełnie nowe zagadnienia, takie jak rola lekarza w zapewnieniu bezpieczeństwa terapii pacjentów na oddziale chirurgicznym czy chirurgia rekonstrukcyjna.
Autorzy poszczególnych rozdziałów w przystępny sposób przedstawiają najnowsze doniesienia z dziedziny współczesnej chirurgii.

źródło opisu: Urban & Partner

źródło okładki: google