Co mogę robić? Karty informacyjne o miejscach pracy

Wydawnictwo: Wydawnictwo Szkolne PWN
biznes, finanse
youstyna

Publikacja zawiera opisy 11 miejsc pracy, gdzie mogą znaleźć zatrudnienie osoby z niepełnosprawnościami. Każde miejsce pracy pokazane jest na zdjęciach, podobnie zilustrowane są czynności wykonywane przez pracowników pełnosprawnych, jak i te, które mogą wykonywać osoby z niepełnosprawnościami. Wartościowym elementem są ikony, dzięki którym można dokonać analizy i przekonać się, czy można...

Wartościowym elementem są ikony, dzięki którym można dokonać analizy i przekonać się, czy można wykonywać wybrane zadania - kto może, a kto nie może i dlaczego wykonywać określonych czynności.
Dobre rady zamieszczone na końcu publikacji pomogą w odpowiedzi na pytanie, jak być dobrym pracownikiem.