Tak-Nie. Życie może być proste

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki
youstyna

Każdy z nas posiada wewnętrzną mądrość, która może go prowadzić i pomóc w podejmowaniu codziennych decyzji. Przyjmuje ona formę intuicji, przeczucia czy wizji. Jednak najprostszym sposobem jej wykorzystania w codziennym życiu jest test długości ramion. Pozwala on uzyskać odpowiedź na każde pytanie. Autor jest lekarzem i prekursorem medycyny energetycznej. Oprócz tradycyjnych metod leczenia...

Autor jest lekarzem i prekursorem medycyny energetycznej. Oprócz tradycyjnych metod leczenia poznał również zasady medycyny chińskiej i regulacyjnej, klasyczne europejskie metody uzdrawiania, psychoenergetykę, homeopatię, techniki terapii emocjonalnej oraz świętej geometrii. Na podstawie swoich przekonań i doświadczeń stworzył prostą metodę obserwowania długości ramion, która ułatwia podejmowanie decyzji.

Dzięki tej książce w ciągu kilku minut poznasz zasady wykonywania testu, a Twoja wewnętrzna mądrość pokieruje cię na właściwe tory. Zamiast godzinami głowić się nad tym, co masz zrobić, wykonasz test i wszystko stanie się jasne. Nauczysz się również korzystać z intuicji. Posiądziesz zdolność do przyjmowania czegoś bez doświadczania tego zmysłami takimi jak wzrok, słuch, węch, smak i dotyk. Swoje decyzje podejmiesz w oparciu o przeczucia, odczucia i podświadomą wiedzę. Zgłębisz również jasnowidzenie oraz telepatię.

Nauczysz się słuchać własnego ciała, które może ci podpowiadać i reagować np. gęsią skórką, zimnym potem, szybszym biciem serca, ziewaniem czy kichaniem. To są jego sposoby na przekazanie informacji i poprowadzenie ciebie właściwą drogą.

Życie nie zna słowa MOŻE. Istnieje tylko TAK lub NIE.

angelika | 2016-10-01

Autor tej publikacji jest lekarzem i prekursorem medycyny energetycznej,jest zwolennikiem używania technik repozycyjnych (AORT).Uwe Albrecht stworzył autorską metodę testu długości ramion.Na czym to polega?
No właśnie.W naszym życiu mamy mnóstwo bodźców,które sprawiają ,że stoimy przed wyborem, podjęciem decyzji.Na różnych płaszczyznach życia wybór może być błahy,ale również ciężki.Nasz wybór to intuicja lub zwykły traf.Nas samych możemy pytać o wszystko,a dobrą odpowiedź zgodną z naszą podświadomością dostaniemy dzięki testowi. Innowacyjna metoda pozwala nam ułatwić życie i podejmować dobrą decyzję.W skrócie my pytamy,a ciało odpowiada.
Książka wzbudziła we mnie wiele sprzecznych emocji, gdyż jest to metoda dość abstrakcyjna.Przyznam się szczerze,że próbowałam metody,ale nie wiem czy w moim przypadku jest to efekt placebo.Na pewno jest to ciekawa metoda zwłaszcza dla osób zmieniających zdanie.Test długość ramion na pewno znajdzie swoje miejsce w podejmowaniu decyzji,ale...

Sylwia | 2017-01-06