Helping Hand

Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform
Helping Hand
angielski
Marika

Jez Fielding and James MacKenzie—Big Mac to his mates—are in their second year at uni. After partying too hard last year, they make a pact to rein themselves in. While their housemates are out drinking every weekend, Jez and Mac stay in to save cash and focus on their studies. When Jez suggests watching some porn together, he isn’t expecting Mac to agree to it. One thing leads to another, and...

When Jez suggests watching some porn together, he isn’t expecting Mac to agree to it. One thing leads to another, and soon their arrangement becomes hands-on rather than hands-off. But falling for your 'straight' friend can only end badly, unless there’s a chance he might feel the same.

This book is a complete story and can be read as a standalone.

Marika | 2016-08-08
Przeczytana: 08 sierpnia 2016

Co powinno się odpowiedzieć, kiedy Twój kumpel proponuje Ci wspólne oglądanie porno?
I co zrobić, kiedy chcesz to zrobić znowu...?

Jez i Mac są na drugim roku studiów. W zeszłym roku przesadzali z imprezami, więc postanowili, że teraz nie będą wychodzić z domu, za wyjątkiem specjalnych okazji. A przez to, podczas gdy inni imprezują, oni zostają w domu sami.
Jeden wieczór na kanapie przed telewizorem, jedna gorąca scena w filmie i jedno pytanie zapoczątkuje coś, czego żadne z nich by się nie spodziewało.

Bardzo szybko się czytało, przeczytałam historię w kilka godzin. Jest to krótka książka, więc nie spodziewałam się cudów, ale właściwie miło się zaskoczyłam. ;) Pomijając już te gorące sceny, to dało się za tym wszystkim dostrzec rodzące się uczucia i to nie był sam seks. Spędzali ze sobą czas, zaczynało im coraz bardziej na sobie zależeć, mimo tych wątpliwości, bo przecież "żadne z nich nie jest gejem". Szczególnie Mac, który uparcie powtarzał, że gejem nie jest, a potem stawał...

Karin | 2017-11-04
Przeczytana: 29 marca 2017