Jak sprytnie wyremontować i wyposażyć mieszkanie? Poradnik (nie tylko) dla właścicieli mieszkań na wynajem

Wydawnictwo: Self Publishing
poradniki
mvirtus

Maciej Zawód-Inwestor | 2017-11-28
Na półkach: Nieruchomości, Przeczytane

Miałem spore oczekiwania względem tej książki, niestety nie zostały one spełnione. Spodziewałem się wielostronicowego i porządnego poradnika remontowca, w którym znajdę odpowiedź na wszystkie dręczące mnie pytania. A dostałem w rękę maleńką książeczkę, zawierającą zaledwie kilka cennych wskazówek, której przeczytanie zajęło mi nieco ponad godzinę.

Czy można znaleźć w tej pozycji coś interesującego? Tak.

Czy warto po nią sięgać? Obejrzenie kilku filmików dotyczących remontów na YouTube będzie lepszym posunięciem.

Sartoris | 2016-12-02
Przeczytana: 18 listopada 2016