Romans z gotowaniem

Wydawnictwo: Buchmann
gotowanie, łatwe przepisy
yellow90

Książka Romans z gotowaniem powstała dzięki miłości od pierwszego wejrzenia. Spod ręki autorki wychodzą kusząco chrupiące racuchy, pyszne owsianki z jagodami i cieszące zmysły potrawy warzywne. Dania, które kradną serce. Nieposkromiona miłość do jedzenia zaowocowała przepisami na potrawy, uwodzące smakiem, zapachem i barwami. Lekkie i zdrowe pomysły na śniadania, obiady i kolacje są przygotowane przez znaną blogerkę kulinarną, www. loveaffaironaplate.pl.

Łatwe przepisy, które można przygotować we dwoje, dają frajdę z gotowania, są też inspiracją do zrobienia czegoś niepowtarzalnego.

źródło opisu: http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,9497,Romans-z-gotowaniem

źródło okładki: http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,9497,Romans-z-gotowaniem

Nuvostanante | 2016-09-26
BB_xx | 2017-10-21