Koronka do Aniołów Stróżów

Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rafael
Anioł Stróż, koronka, modlitwy
religia
Sciri

Tym, którzy z wiarą i czcią będą pozdrawiać Aniołów Stróżów wszystkich ludzi przez odmawianie tej koronki, uwielbiając Boga obecnego w nich, obiecuję rozlać pokój szczególny w kontaktach z ludźmi oraz posyłać aniołów, moje kochane dzieci nieba, aby ich oświecali i strzegli przed napaściami złych duchów (...)" - taką obietnicę 3 grudnia 1995 roku Pan Jezus dał pewnemu czcicielowi św. Michała Archanioła. Bez wątpienia anioły - książęta niebios, którzy stoją przed Bogiem i spoglądają w Jego oblicze - istnieją, a prawda o tym, że są obecne w naszym życiu, należy - jak podkreśla Katechizm Kościoła Katolickiego - do prawd wiary. Jednym ze sposobów oddawania czci naszym Aniołom Stróżom jest odmawianie koronki, która została dołączona do niniejszej publikacji. W książce, oprócz informacji o aniołach, znajdziemy również sposób odmawiania koronki, inne modlitwy do Aniołów Stróżów oraz świadectwa łask uzyskanych za ich przyczyną. Do książki dołączono koronkę do Anioła Stróża.

źródło opisu: http://rafael.pl/produkt/-koronka-do-aniolow-strozow-

źródło okładki: http://rafael.pl/produkt/-koronka-do-aniolow-strozow-