Fear Itself, Part Two
9788328203372
fantastyka, superbohaterowie
komiksy
Nightwolf

Wąż rzucił cień strachu na całą Ziemię. Jedyną nadzieją na jego pokonanie jest sojusz Avengers z siłami Asgardu. Ale Odyn porzucił swoją krainę i potrzebna będzie olbrzymia ofiara, aby przekonać go do powrotu. Czy bohaterowie są przygotowani na takie poświęcenie, czy świat spłonie w ogniu wznieconym przez Węża?

Oryginalne zeszyty: Fear Itself (vol. 1) #4-7 oraz 7.1 (wrzesień 2011 - styczeń 2012).

źródło opisu: Hachette, 2016

źródło okładki: http://esensja.stopklatka.pl/

FomaLermont | 2016-08-09

Akcja z pierwszego tomu „Fear Itself” nabiera tempa. Bohaterowie przegrywają z minuty na minutę. Godni okazują się być przeciwnikami naprawdę, jak sama nazwa wskazuje, godnymi. Na dodatek owa banda ma wpływ na społeczeństwo, a im ono bardziej niestabilne tym bardziej Wąż rośnie w siłę. Tymczasem Odyn zbiera się do szturmu i nie wygląda na to, że będzie to chwalebna odsiecz dla ludzkości.

Stark udaje się na małą audiencję do Wszechojca Odyna. Jak to Grimnirem bywa, początkowo kręci brodą, ale po chwili przypomina sobie o swoim synu. Nie będzie wielkim spoilerem jeśli powiem, że herosi dostali od patrona wisielców mały power up. Jako miłośnik wszelakich alternatywnych strojów byłem zadowolony widząc choćby Iron Mana w zbroi stylizowanej na Destroyera.

Ciekawym dodatkiem jest zeszyt „Fear itself 7.1: Captain America”. Stworzony przez Eda McGuinnessa i Butcha Guice . Jak łatwo się domyślić...

saperzyna | 2017-07-21
Paweł Partyka | 2017-06-28