Diablik Amelki

Seria: Ze sprężynką
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia

Zawsze, gdy Amelka naprawdę się rozzłości, dzieje się to samo: odzywa się w niej diablik i powoduje, że dziewczynka zachowuje się naprawdę paskudnie: krzyczy, rzuca przedmiotami, i nic nie może na to poradzić. Aż pewnego dnia przez pomyłkę diablik wyskakuje z ust Amelki! Amelka robi się teraz grzeczna i miła. Jest wspaniale i Amelka za żadne skarby nie chce pozwolić diablikowi wrócić, ten jednak się nie poddaje. Kto zwyciężya

źródło opisu: http://nk.com.pl/

źródło okładki: http://nk.com.pl/

Amelia | 2015-03-04

Ciekawa książka o złości. Bohaterka jest moją imienniczką, dlatego ją kupiłam. Zachęcam do czytania. :)

Dragonfly | 2011-02-17
Przeczytana: 2007 rok

Książka dla rozrywki. Po prostu taka sobie historyjka.

KittyAilla | 2015-05-02
Konstancja | 2015-03-15