Tarty i zapiekanki. Lekko i zdrowo

Seria: Lekko i zdrowo
Wydawnictwo: Buchmann
youstyna

Lekko & zdrowo to seria wyjątkowych książek kulinarnych zawierających nieskomplikowane przepisy na bardzo smaczne dania. Każda z książek stanowi niezawodną pomoc w kuchni. Proponowane receptury zostały opracowane z myślą o polskich czytelnikach – zawierają składniki łatwo dostępne w naszych sklepach. Atutem serii jest urocza szata graficzna, atrakcyjne zdjęcia potraw, poręczny format i...

Każda z książek stanowi niezawodną pomoc w kuchni. Proponowane receptury zostały opracowane z myślą o polskich czytelnikach – zawierają składniki łatwo dostępne w naszych sklepach. Atutem serii jest urocza szata graficzna, atrakcyjne zdjęcia potraw, poręczny format i zaokrąglone rogi książek.