Bądź sexy

Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk
sport
youstyna

Zawsze marzyłaś, aby emanować kobiecością, mieć powabną figurę oraz czerpać przyjemność z seksu? Książka pod tytułem "Bądź sexy" opisuje trening zwany tigerobikiem, który od dziś jest także twoim treningiem! Nareszcie poczujesz się komfortowo w swoim ciele i przekonasz się, jak to jest kiedy poruszasz się z gracją i kokieterią kocicy. Po prostu sexy dzięki treningowi zwanemu...

Po prostu sexy dzięki treningowi zwanemu tigerobikiem!

8-tygodniowy program treningowy z optymalnie dobranymi elementami jogi, pilatesu i ćwiczeń na mięśnie dna miednicy.

Efektywne i urozmaicone ćwiczenia mentalne wzmagające dynamizm.

Napinanie różnych partii mięśni w określonych miejscach wzmocni kobiecą energię i pozwoli emanować nią na co dzień.

źródło opisu: http://bonito.pl/k-522723-badz-sexy

źródło okładki: http://bonito.pl/k-522723-badz-sexy