Bajki na dobranoc. Vol 6

Wydawnictwo: Polskie Radio S.A.
bajki
youstyna

"Nasz audiobook zabiera Małego Słuchacza w świat przygód i naucza, jak poznać samego siebie i stać się dobrym człowiekiem. Każda historyjka sprawia, że pragniemy pokonać własne słabości i wyjść z każdego zadania, które pojawi się przed nami, jako zwycięzcy. Dzieci lubią nie tylko bajki o wróżkach, królach i królowych. Zachwycają się również opowieściami, które dają dreszczyk emocji. Z...

Dzieci lubią nie tylko bajki o wróżkach, królach i królowych. Zachwycają się również opowieściami, które dają dreszczyk emocji. Z pewnością najlepszymi opowiadaniami są te, odnoszące się do prawdziwego życia i przedstawiające rzeczywiste wydarzenia, ponieważ niosą ze sobą także cel dydaktyczny."
Jest to szósta część cyklu "Bajki na dobranoc", czytana przez Andrzeja Krusiewicza, oprawiona muzyką Michała Dziadosza.