Na tej górze

Tłumaczenie: Mira Czarnecka
Cykl: W moim Mitford (tom 7)
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
In This Mountain

Ojciec Tim odkrywa, że emerytura jest większym wyzwaniem, niż kiedykolwiek przypuszczał... Minęły trzy lata od powrotu ojca Tima i Cynthii z Whitecap Island do Mitford. W małym miasteczku, które stało się drugim domem dla milionów czytelników, życie wszystkich jego obywateli toczy się jak zazwyczaj. Chociaż ojciec Tim nie lubi zmian, jeszcze bardziej nie podoba mu się życie na emeryturze. W...

Minęły trzy lata od powrotu ojca Tima i Cynthii z Whitecap Island do Mitford. W małym miasteczku, które stało się drugim domem dla milionów czytelników, życie wszystkich jego obywateli toczy się jak zazwyczaj. Chociaż ojciec Tim nie lubi zmian, jeszcze bardziej nie podoba mu się życie na emeryturze. W czasie gdy razem z Cynthią przygotowują się do rocznej posługi duszpasterskiej za granicą stanu, następujące po sobie wydarzenia mocno wstrząsają jego wiarą i całym miasteczkiem Mitford. Przez lata ojciec Tim pomagał innym odnaleźć przebaczenie, teraz musi sam znaleźć odwagę i łaskę, żeby wybaczyć sobie.

W siódmej powieści z bestsellerowej serii o Mitford Jan Karon dostarcza nam przeróżnych niespodzianek, łącznie z powrotem mężczyzny z poddasza i zakończeniem, którego nikt w Mitford nigdy nie zapomni.

"Witajcie w domu, fani Mitford, by ponownie czerpać z daru Jan Karon do ukazywania piękna zwyczajnego życia i codziennego trudu i jeszcze raz zagościć w jej niezwykłym świecie".
"People"

źródło opisu: [Zysk i S-ka, 2006]