Seksualność. Na usługach Miłości

Wydawnictwo: RTCK
zdrowie, medycyna
youstyna

Świat seksualności ma dwa przeciwstawne bieguny. Jednym z nich jest przesadna krzykliwość. Z reklam, teledysków, gazet, Internetu płyną wyraźne nawiązania do sfery seksualnej. Wiemy dlaczego tak jest. To, co związane z seksem jest najbardziej nośne. Z drugiej strony prawdziwa seksualność w dalszym ciągu pozostaje tematem tabu. Wielu ludzi niechętnie o niej rozmawia, a już realne zagrożenia z...

Z drugiej strony prawdziwa seksualność w dalszym ciągu pozostaje tematem tabu. Wielu ludzi niechętnie o niej rozmawia, a już realne zagrożenia z nią związane, które mają potencjalnie destrukcyjny wpływ na zdrowie, szczęście i powodzenie w życiu, są zamiatane pod dywan.

Na szczęście jest ktoś, kto mówi otwarcie, jakie jest prawdziwe miejsce seksualności w życiu człowieka. Ktoś, kto rozwiewa wszelkie wątpliwości w tej dziedzinie i daje prawdziwe wskazówki do zastosowania w życiu, aby było ono pełne i szczęśliwe, a związki trwałe i piękne.

Tym kimś jest ks. Marek Dziewiecki. Odkłamuje on fałszywe wzorce związane z seksem. Nadaje mu właściwą rangę, przywraca zdrowe podejście i mówi prawdę.

Nawet, jeżeli masz niepoukładane życie seksualne, trudne doświadczenia i problemy, to ta konferencja pomoże Ci odzyskać równowagę i przywrócić seksualności jej miejsce i sens. Bo, jak podkreśla autor, czysta seksualność jest najistotniejszą sferą człowieka, źródłem dobra, radości, zachwytu.

Znajdziesz tu odpowiedzi na pytania:

Jaki jest prawdziwy sens seksualności?
Dlaczego seks jest taki przyjemny?
Jak uniknąć pułapek związanych z seksem, by nie zniszczyć sobie życia?
Dlaczego tak ważne jest prawidłowe umiejscowienie seksualności w naszym życiu?
Kim jest autor konferencji?

Ks. Marek Dziewiecki - rozchwytywany mówca, autor kilkudziesięciu książek i artykułów m.in. na temat psychologii zdrowia. Codziennie pomaga wielu osobom kształtować dojrzałą postawą wobec poszczególnych sfer ludzkiej rzeczywistości. Specjalista ds. profilaktyki i terapii uzależnień oraz komunikacji międzyludzkiej. Doktor psychologii (Universita’ Salesiana, Rzym) i magister teologii (KUL).

źródło opisu: http://www.ksiegarnia.ekai.pl/pozycja/seksualnosc-na-uslugach-milosci

źródło okładki: http://www.ksiegarnia.ekai.pl/pozycja/seksualnosc-na-uslugach-milosci

marson2009 | 2017-03-17
Przeczytana: 17 marca 2017