Plan Duszy

Tłumaczenie: Barbara Mińska
Wydawnictwo: P&G Editors
youstyna

Co jeśli istnieje ogólny zarys wytycznych, które doskonale opisują wyzwania, przed którymi stajesz w życiu? Co jeśli mógłby on wskazać ci kierunek najbardziej pomagający ci w osiągnięciu poczucia spełnienia? Nie chciałbyś zrozumieć siebie na głębszym poziomie? Wyposażony w taką informację, nie starałbyś się bardziej dostroić do swojej ścieżki, która dostarczy ci największego zadowolenia z życia?Mimo że nie ma nikogo, kto precyzyjnie powiedziałby ci, co dokładnie wydarzy się w twoim życiu, jednakże dla każdego istnieje ogólny plan. To jest twój Plan Duszy. PLAN DUSZY jest nową interpretacją starożytnego systemu analizy celu życia. Ta inspirująca metoda, po raz pierwszy dostępna dla szerszego odbiorcy, dzięki wibracji twoich imion nadanych przy urodzeniu determinuje twój cały Plan Duszy. Używając łatwej metody będziesz mógł: jasno zobaczyć swoje największe wyzwania i odkryć, w jaki sposób je pokonać, odkryć dwoje największe mocne strony (karierę, kreatywność, finansowe i duchowe talenty) i dostroić się do swojego wyższego Celu Duszy, zrozumieć przeszłość i ujawnić potencjał swojej najlepszej przyszłości, otrzymać energetyczną aktywację i praktyczne narzędzia do uzdrawiania i dostrajania się do swojego celu, zinterpretować i zrozumieć wibrację swojego imienia, cieszyć się pracą nad swoim własnym Planem Duszy i Planami innych (albo użyć DARMOWEGO programu dostępnego on-line, by stworzyć odpowiednie tabele). Jeśli chcesz odkryć swoje największe silne strony, nauczyć się w jaki sposób pokonać życiowe wyzwania i znaleźć prawdziwy cel twojej duszy, sugeruję nie szukać dalej. STEPHEN GAWTRY, Wydawca Zarządzający, Watkins: Mind, Body, Spirit magazine.

źródło opisu: P&G

źródło okładki: P&G