Księga Trzech Króli

Wydawnictwo: Genesis

Są to piękne opowiadania dla dzieci na okres od początku adwentu aż do Święta Trzech Króli. Autor opowiada o wędrówce trzech królów, którzy, podążając za Gwiazdą Betlejemską, poszukują boskiego Dziecięcia. Książka zawiera też ciekawie opowiedzianą historię czwartego króla, który wyrusza ich śladem, aby złożyć hołd nowonarodzonemu Jezusowi. Jakob Streit w swoich opowiadaniach, które napisane są językiem przystępnym nawet dla małych dzieci, zawarł wiele ezoterycznych tajemnic.

| 2011-09-08