Atlas Warszawa moje miasto+59

Wydawnictwo: Demart
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
gorofil

Książkowe wydanie planu stolicy i 59 miejscowości leżących w okolicy Warszawy.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Podręczny atlas miasta Warszawy oraz okolic. Zawiera oprócz dużej dokładności map różnych części Warszawy, plan centrum, plany komunikacji miejskiej (nocnej), plany komunikacji w okolicach szpitali warszawskich, mapkę stref parkowania oraz mapki 59 miejscowości z okolic stolicy. Jest też rozbudowany skorowidz z ulicami oraz informacjami praktycznymi.
In plus - atlas jest na kółeczkach (wygodnie się z niego korzysta), okładka posiada skrzydełko, które jest pomocne przy zaznaczniu interesującego nas fragmentu).
In minus - ten rozbudowany skorowidz mógłby znajdować się na końcu atlasu a tak "skrzydełko" okładki niepotrzebnie go obejmuje przy zaznaczaniu. No a w ogóle to przydało by się "skrzydełko" na tylniej części okładki.

gorofil | 2016-08-04
Na półkach: Teraz czytam, Posiadam