21 kroków do szczęścia

Seria: Do Torebki
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Lynn Blanchett, niepozorna córka znanej amerykańskiej projektantki, zostaje uszczęśliwiona przez matkę posadą w paryskim domu mody. Wkracza w obcy, drapieżny świat uzbrojona tylko w młodość i determinację. Musi się dowiedzieć, na czym właściwie ma polegać jej praca, uporządkować swoje życie uczuciowe i sprawić, by pokaz Muriel B. okazał się wydarzeniem roku. Ma mało czasu, jeszcze mniej wiedzy i podręcznik rozwoju osobowości, który obiecuje dwadzieścia kroków do szczęścia. Kulisy świata mody, francuski język i francuska kuchnia, paryskie kafejki, kolacje na jachcie i wytworne przyjęcia… Czy młoda Amerykanka podbije Paryż?

grzbiecistka | 2012-04-21

Szukałam książki o modzie i ta mi sie bardzo podobała nie wyróżnia się niczym szczególnym, ale caly czas jest jakś akcja. Nie jest trudna i dzięki temu lekko się ją czyta dla miłośników mody myślę, że w sam raz ;)

luska | 2013-06-19
Przeczytana: 2013 rok

Książka oderwana od rzeczywistości o puściutkiej dziewczynie i o równie pustym życiu w Paryżu. Z trudem dobrnęłam do końca, akcja nieciekawa. Nie polecam

Ulla | 2014-05-23
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: maj 2014

Czytadło, ale sympatyczne. Db w swojej klasie ;)

ag93 | 2016-08-26
Na półkach: Wyzwanie 2016, Przeczytane