Brzoskwinia t. 7

Cykl: Brzoskwinia (tom 7) | Seria: Klub Mangi
Wydawnictwo: Egmont Polska
ピーチガール Pīchi Gāru
komiksy

Następny tom mangi o rywalizacji dwóch nastolatek. W poprzednim tomie podstępna Sae wprowadziła główną bohaterkę, Momo, w perfidną pułapkę - Momo miała wpaść w łapy dewianta i przez to stracić w oczach chłopaka, którego kocha. Intryga wyszła na jaw, a Momo postanowiła się zemścić w taki sam sposób - tyle że owego dewianta miał grać wynajęty aktor. Zaszła jednak pomyłka: ten tom zaczyna się od sytuacji, kiedy Momo z przerażeniem odkrywa, że Sae została zaniesiona do innego niż zaplanowała pokoju.

źródło opisu: Egmont, 2006

źródło okładki: www.egmont.pl