Niedzielny spacer

Wydawnictwo: Świat Literacki

Chodzi mi po głowie, że przed paru laty przedsięwziąłem, a było to w lecie, pierwszą dłuższą wędrówkę, w czasie której, o ile sobie przypominam, widziałem różne dziwne i piękne rzeczy. Mój rynsztunek składał się z jasnego, taniego ubrania na ciele, granatowego kapelusza na głowie i wędrownego toboła w ręce.

julek | 2016-05-04
Przeczytana: maj 2015

jedna z lepszych do włóczęgi po lesie. trochę za dużo historyjek na jedno kopyto, nawet jeśli to oryginalne kopyto. a tymczasem to bardzo oryginalne kopyto. dałem więc 6 gwiazdek, ale nie mniej słusznie można dać ich 9, 7, lub też inne cyfry jakie tylko państwu się zamarzą. można też ich nie dać. wczoraj zabrakło mi kopru do ziemniaków, których zresztą też mi brakło. polecam łaskawej czytelniczej uwadze.

Arek_Szpak | 2016-04-25
Vlada | 2016-03-28