O miłości

Okładka książki O miłości H. Jackson Brown
Okładka książki O miłości
H. Jackson Brown Wydawnictwo: literatura piękna

Wybór najpiękniejszych- zdaniem autora, wierszy i cytatów, ktorych tematem jest miłość. Od cytatów Wielkich Tego Świata, po słowa anonimowe, lecz prawdziwe, jak: "Miłość zaczyna się wedy, gdy szczęście drugiej osoby jest ważniejsze niż twoje".
Zbiór ten ma także praktyczne zastosowania- można wybrany fragment napisać na kartce do Ukochanej/go, można się nim zainspirować...
Na pewno na uwagę zasługuje fakt że książeczka- tak samo jest inne z serii "Maly skarbczyk porad życiowych"- jest malutka, wielkości m/w paczki papierosów (a o ile ładniejsza :) ). Będzie to na pewno miły prezent dla osoby- niekoniecznie partnera- którą się kocha (obowiazkowo z osobistą dedykacją!).

Bardzo sympatyczne sentencje o miłości zgrabnie zebrane w jeden malutki tomik.

Bardzo sympatyczne sentencje o miłości zgrabnie zebrane w jeden malutki tomik.

• Poezja, wiersze, cytaty
  • Pożyczone z biblioteki/od rodziny/od znajomych
  • Posiadam 📘📔📕

H. Jackson Brown O miłości Zobacz więcej