Zdrowy tryb życia, aby uniknąć nowotworu

Seria: Porady lekarza rodzinnego
Wydawnictwo: Literat
zdrowie, medycyna
youstyna

Praktyczny poradnik, w którym znajdziesz wiele cennych informacji na temat sposobów zapobiegania nowotworom (w tym szczegółowe wskazówki dietetyczne) oraz przyczyn i etapów powstawania nowotworów. Dowiesz się m.in. jak pobudzać układ odpornościowy, co powinno znaleźć się posiłku przeciwnowotworowym, poznasz pokarmy, które leczą, zdrowe zamienniki szkodliwych substancji. Książka jest kierowana zarówno do osób zdrowych, jak i chorych, które chcą zmienić swoje życie, aby pełniej z niego korzystać i dłużej się nim cieszyć..

źródło opisu: http://bonito.pl/k-90180165-zdrowy-tryb-zycia-aby-uniknac-nowotworu

źródło okładki: http://bonito.pl/k-90180165-zdrowy-tryb-zycia-aby-uniknac-nowotworu