Owoce. Bogactwo witamin

Seria: Porady lekarza rodzinnego
Wydawnictwo: Literat
zdrowie, medycyna
youstyna

W tym poradniku znajdziesz szczegółowy opis owoców krajowych i egzotycznych oraz dowiesz się, jakie bogactwo witamin, składników mineralnych, błonnika pokarmowego i związków bioaktywnych znajduje się w borówkach, czereśniach, morelach, pomarańczach, wiśniach, porzeczkach i innych owocach. Książka opisuje właściwości lecznicze owoców, a także podpowiada, jak wykorzystać je w kuchni i do sporządzenia naturalnych kosmetyków. Znajdziesz tu inspiracje do komponowania posiłków tak, aby były smaczne i zdrowe.

źródło opisu: http://bonito.pl/k-90307219-owoce-bogactwo-witamin

źródło okładki: http://bonito.pl/k-90307219-owoce-bogactwo-witamin