Both of Her (The Identity#1)

Seria: The Identity Series
Wydawnictwo: Amazon
151758938X
angielski
magpie101

Luca West is a partner at a prominent Chicago marketing company. Luca, otherwise known as Lucia Westwood, is an unconventional escort, choosing to accept gifts and sex as her payment. Introduced to an extravagant lifestyle by a pilot when she was a freshman at NYU over a snowed in Christmas week, she never got over her penchant for lavish weekend getaways. While she can afford the gifts and the perks that come with those weekends, the company of the beautiful and successful men is priceless.

That is until…
Luca’s world meets Lucia’s men on one disastrous day. Neither part of her knows what to do. While she is praying that her image as a powerhouse professional won’t be tainted and she lives the nightlife she loves, both of her will find her true self.

For Mature Audiences Only please.

źródło opisu: Goodreads

źródło okładki: Goodreads

k_a_s_i_a | 2016-10-12
Przeczytana: 12 października 2016

Nie jestem pod wrażeniem. Z początku zapowiadało się ciekawie, ale później już mi się dłużyło i zaznałam wielkiego niesmaku od tych wszystkich wydarzeń.

Kasia_o2 | 2017-08-01
Przeczytana: 01 sierpnia 2017

Chwilę zastanawiałam się nad tym co napisać, by nie być źle zrozumianą.
Gdyby na miejscu Lucy/Lucii był facet każdy nazywałby go macho, a ponieważ była kobietą to już dzi.wka- jakoś nie mogę się z tym zgodzić, kurcze skoro byli frajerzy którzy kupowali suknie i klejnoty a jej to odpowiadało to o co halo?!
Rozumiem trochę reakcję Heatha, wiedział czym zajmuje się Luca i nie chciał tego dla swojego przyjaciela ale nie rozumiał że lata temu gdy pierwszy raz spotkali się Luca i Camden już nic nie było takie samo dla ich obu. Pokazał jej świat jaki może stworzyć. A sam o niej nie zapomniał, szukał ją. Ten jeden wspólny weekend odbił się na całym ich życiu.
I nigdy nie podejrzewałabym akurat tych konkretnych osób o zdradę.
Polecam, choć nie jest to do końca przyjemna lektura, poprostu jest inna niż większość książek które czytałam.

| 2016-10-02

Nie wiem jak ocenić tą książkę. Niby zawiera w sobie wszystko co lubię. Czyli, coś się ciągle dzieje, bywa niebezpiecznie, nic do końca nie wiadomo, czyli nie jest też przewidywalna a mimo wszystko ... nie mogłam się doczekać jej końca, zanudziła mnie na maksa. Daję 5 gwiazdek i nie jestem do końca pewna czy powinnam dać dwie więcej czy dwie mniej.

Ewitka | 2016-08-09
Na półkach: Przeczytane, E-book, Erotica, 2016
Przeczytana: 07 sierpnia 2016

Luca West to osoba prowadząca dwa życia. Na co dzień jest szanowaną prawniczką, właścicielką i szefową firmy, a w weekendy wyjeżdża, żeby przeżywać erotyczne przygody z umówionymi facetami, w zamian za co otrzymuje kosztowną biżuterię. Przyznam się, że tematyka jest nietypowa, bo to zazwyczaj facet lubi się zabawić, u kobiet taka sytuacja zazwyczaj kojarzy się z prostytucją. Może gdyby nie miała za to żadnych korzyści materialnych, to można byłoby inaczej na to spojrzeć. Bardzo skrupulatnie ukrywa swoją tożsamość, nie daje swojego numeru telefonu, zawsze daleko wyjeżdża na swoje "podboje", jednak widać niewystarczająco się ukrywała, bo pewnego dnia do jej biura zawita jej pierwszy i ostatni facet. No i zaczyna się dziać, bo wraz z ich pojawieniem się zaczynają się dziać tajemnicze rzeczy, np. ginie z sejfu cała biżuteria Luci, znika jeden z facetów. Przyznam się, że miałam problemy ze skategoryzowaniem tej książki, bo miejscami był to erotyk, czasami komedia sytuacyjna, parodia, a...

książek: 1966
BadAngel3012 | 2017-03-03