Gmina Zaniemyśl

Seria: TopMapa
Wydawnictwo: TopNovum
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Gmina Zaniemyśl

Mapa Zaniemyśla i okolic w skali 1:12500 oraz mapa gminy Zaniemyśl w skali 1:50000 wraz z dodatkowymi informacjami.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Jarosław Wiśniewski | 2016-08-03

Wyjątkowo udana publikacja dla każdego turysty, który chce zwiedzić i odwiedzić Zaniemyśl lub poznać urokliwe tereny całej gminy Zaniemyśl. Znajdziemy tu dwie mapy. Jedna to mapa samego Zaniemyśla i jego najbliższych okolic, druga (na drugiej stronie) mapa całej gminy Zaniemyśl i okolicznych, blisko położonych obszarów.
Oprócz map wiele praktycznych, pomocnych, cennych i ciekawych wiadomości można tutaj znaleźć. Są to mianowicie następujące informacje: informator adresowy, wiadomości o bazie noclegowej i gastronomicznej, o szkołach i przedszkolach, parafiach, krótka historia Zaniemyśla, co warto zobaczyć w gminie i samym Zaniemyślu, informacje ogólne o gminie, o imprezach sportowo-kulturalnych, opisy szlaków pieszych, rowerowych, ścieżki przyrodniczej oraz informacje o wąskotorowej średzkiej kolei powiatowej.
Mapy znakomite, informacje krótkie, zwięzłe oraz dobrze dobrane i w dodatku z wieloma zdjęciami. Całość godna jest pochwał. Wydawnictwo to przyda się każdej osobie, która chce...

Na półkach