Ostatnie cztery minuty

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie Kraków
idj95

Jacek Krzysztof Natanson urodził się w 1948 roku w Krakowie. Studiował ekonomię na Wydziale Handlu Zagranicznego SGPiS, a następnie ukończył Podyplomowe studium Dziennikarskie, specjalizując się w zagadnieniach współczesnej Irlandii. Debiutował w roku 1969 opowiadaniami publikowanymi w czasopismach. Za nowele nadsyłane na konkursy w latach 1970-76 zdobył pięć nagród i wyróżnień. Debiutem...

Debiutował w roku 1969 opowiadaniami publikowanymi w czasopismach. Za nowele nadsyłane na konkursy w latach 1970-76 zdobył pięć nagród i wyróżnień. Debiutem książkowym była powieść "Mały bilard z grzybkiem" nagrodzona na konkursie Spółdzielni wydawniczej "Czytelnik" i wydana w 1976 roku.

źródło opisu: opis od wydawcy

źródło okładki: http://www.mksiazek.home.pl/bookstore/1718/85879_0.jpg

idj95 | 2016-08-03