Koza kłamczucha. Bajki o zwierzętach

Seria: Dziecięca Biblioteczka
Wydawnictwo: Wydawnictwo Elżbieta Jarmołkiewicz
bajki
youstyna

Proponujemy Państwu nową serię, w której oprócz bajek na dobranoc znajdują się zbiory zagadek i zabawne opowiadania o zwierzętach. Zbiór pięciu klasycznych baśni wspaniale zilustrowanych w stylu współczesnych kreskówek. Rosyjska klasyka: "Owca, lisica i wilk", "Koza kłamczucha", "Stary koń", "Żuraw i czapla" oraz "Dwie myszki" (według Ezopa, bajka znana również jako "Mysz miejska i mysz...

Zbiór pięciu klasycznych baśni wspaniale zilustrowanych w stylu współczesnych kreskówek. Rosyjska klasyka: "Owca, lisica i wilk", "Koza kłamczucha", "Stary koń", "Żuraw i czapla" oraz "Dwie myszki" (według Ezopa, bajka znana również jako "Mysz miejska i mysz wiejska") to lubiany od wieków kanon, któremu zabawne ilustracje przydają atrakcyjności.