Kolacja z duchami

Wydawnictwo: Wydawnictwo Adamada
Le Dîner fantôme
9788374207737
youstyna

Byliście kiedyś na kolacji u… ducha? I to w starym zamczysku? Sympatyczny gospodarz ugości was owocowym koktajlem, zupą dyniową i magicznym deserem. Zabierzcie ze sobą dobry humor, puste brzuszki i koniecznie śnieżnobiałe prześcieradła. Przekomiczne perypetie zgranej paczki duchów. Nie straszą, nie stukają złowieszczo po nocach, nie stawiają włosów dęba złowrogim: uuuuuu! Tylko im figle,...

Przekomiczne perypetie zgranej paczki duchów. Nie straszą, nie stukają złowieszczo po nocach, nie stawiają włosów dęba złowrogim: uuuuuu! Tylko im figle, żarty i psoty w głowach. Uwaga: łatwo się z nimi zaprzyjaźnić!

źródło opisu: Wydawnictwo ADAMADA, 2016

źródło okładki: Wydawnictwo ADAMADA