Wspomnienia wojenne 1915-1920

Wydawnictwo: WAM
historyczna
wik699

Ksiądz Konopka stale znajdował się w centrum wydarzeń. Obdarzony dociekliwym umysłem, żywiołowym temperamentem i sprytem chętnie podejmował się najtrudniejszych zadań. Oddany duszpasterz, niezawodny przyjaciel, niestrudzenie spieszył z pomocą potrzebującym. Jego prywatne zapiski, nierzadko zabarwione ironią, ukazują prawdziwą codzienność polskich legionistów. To znakomite przedstawienie...

To znakomite przedstawienie postaw, osób, podniosłych i tragicznych wydarzeń, a także pasjonująca kronika dziejów Kresów Wschodnich I i II Rzeczpospolitej.

źródło opisu: http://e.wydawnictwowam.pl/tyt,60060,Wspomnienia-wojenne-1915-1920.htm

źródło okładki: http://e.wydawnictwowam.pl/tyt,60060,Wspomnienia-wojenne-1915-1920.htm

książek: 20736
Bogusław | 2017-06-08