Jak jedna godzina w tygodniu może zmienić twoje życie

Wydawnictwo: Wydawnictwo M
Msza, Eucharystia
religia
hadzia

ońcowa modlitwa Mszy św. jest nakazem: Idźcie w pokoju Chrystusa. Dostajemy polecenie, by iść w świat i poprzez zbawczą ofiarę Chrystusa celebrowaną we Mszy św. całkiem dosłownie przemieniać nasze rodziny, wspólnoty i świat. Ojciec Dominic Grassi i Joe Paprocki czynią z tego wezwania punkt startowy inspirującego i oświecającego spojrzenia na najważniejszy obrzęd wiary katolickiej. Pytają: Jak wyglądałaby nasza wiara, gdybyśmy naprawdę zrozumieli dar Eucharystiia To książka, która wzbudzi nową pasję i większe zrozumienie wobec tej świętej, sprawowanej od dwóch tysięcy lat Ofiary, danej darmo wszystkim, którzy na nią przyjdą, wszystkim, którzy wierzą.

źródło opisu: http://www.ceneo.pl/2023134#tab=spec

źródło okładki: http://www.ceneo.pl/2023134#tab=spec