Pora na miłość

Wydawnictwo: Otwarte

Bohaterowie Pory na miłość Adam i Agnieszka próbują odnaleźć miłość. Dzieli ich niemal wszystko. On jest bogatym biznesmenem handlującym ekskluzywnymi perfumami, ona niedoszłą aktorką zarabiającą na życie przedziwnymi zleceniami. On kocha świat luksusu, ona woli proste, nieskomplikowane rzeczy, nie przywiązuje też zbytniej wagi do konwenansów i mody. On to stary kawaler z nawykami, ona młoda, dy

wiejskifilozof | 2016-09-01

Moja mama jest fanką serialu M Jak Miłość,jak nie bardzo.Ale czasem,coś tam zerknę :-) wiem,kto to Joasia,Tomek.Lucian czy Barbara.Tylko braci Mroczek od siebie nie odróżnię :-)
Książką,jest autorstwa pana co piszę do M Jak Miłość scenariusze.
Mamy tu historię bogatego Warszawiaka,który chcę być kochany.
Szuka tej jedynej,kiedy już mu się wydaje.Że znalazł.
Nagle,wybuchają liczne małe aferki związane z to kobietą.
Książką,jest bardzo fajna.Mamy,tu też Kraków i sporo postaci z showbiznesu.
Dobrze się czyta.

jula_1 | 2016-03-14
Na półkach: 2016, Ocena 5-8, Polskie, Przeczytane
Przeczytana: 14 marca 2016

Książka ciekawa wciągająca oryginalna jednak trochę dziwna. Nie do końca moje klimaty.

Jula88 | 2015-04-20
Przeczytana: 17 kwietnia 2015

Książka lekka i bardzo szybko się czyta. Sam pomysł na fabułę, nie jest zły, ale w połowie książki domyśliłam się co gryzie Agnieszkę i dlaczego trzyma na dystans Adama. Myślę, że książka mogłaby być bardziej dopracowana.

Magnolia044 | 2014-02-06
Przeczytana: 05 lutego 2014

Sama nie wiem co mam myśleć o tej książce. Na początku nudna jak flaki z olejem. W pewnym momencie miałam ochotę rzucić książką o ścianę i już jej nie czytać. Bo jak dla mnie główny bohater (Adam lat 38) był zwyczajnym mięczakiem, użalającym się nad sobą. Maminsynkiem, który grzecznie chodzi do kościoła i na niedzielne obiadki do mamusi. Owszem ma kupę kasy ale czegoś mu jednak brak, sam nie wie czego, aż W KOŃCU się dowiedział, że brak mu miłości i kogoś do kogo mógłby wracać po całym dniu pracy. Sprawdzają się słowa że "pieniądze szczęścia nie dają". Potem zmieniłam zdanie o Adamie. Według mnie końcówka ratuje tą książkę. Prawdą jest, że porusza problemy współczesnego świata, ale czasami obserwacje narratora strasznie mnie irytowały. "Pora na miłość" pokazuje, że najlepszym sposobem na rozwiązanie problemów jest szczera rozmowa, a nie domysły i plotki. Książkę czyta się szybko. Polecam.

malineczka74 | 2010-08-25

Książka na pierwszy rzut wydaje się płytka - ale jak się w nią wczyta - porusza problemy współczesnego świata .Bo luksus i udane życie zawodowe nie zabiją samotności .Wygrana w wyścigu szczurów sama w sobie szczęścia nie da .Pomoc komuś znajomemu - w tym wypadku osobom z terapii - daje satysfakcję podobnie jak udanie podpisany kontrakt.No i nie warto wierzyć nawet najlepszemu kumplowi - w tym wypadku Gerardowi - bezgranicznie .W miłości czasem potrzebny jest kompromis i zawsze dużo szczerości.

Dobrze mi się to czytało i szybko .

Julka132 Postek | 2013-11-07
Przeczytana: 28 marca 2011

Ta książka postawiła mi w liceum ultimatum...albo czytasz lektury i znienawidzisz książki z przymusu albo czytasz streszczenia lektur i jakoś przechodzisz do następnej klasy ale przy tym bierzesz się za czytanie tego co lubisz. Dzięki niej uwielbiam czytać książki! Jest moim przełomem, czerwoną rewolucją, mam do niej sentyment. Poleciła mi ją znajoma. Przeczytałam ją w 2 dni (weekend wolny od szkoły) i przez całe 2 dni byłam nieobecna. Porwała mnie w sam środek akcji. Polecam sięgnąć po nią z półki i poświęcić jej swoje wieczory.

Agnieszka | 2015-11-20

Bardzo mi się podobała.Szybko się czyta i ciekawa fabuła.Polubiłam bohaterkę-Agnieszkę.Polecam ;)

dzidziola | 2012-12-16

Zaczęłam czytać tą książkę zupełnie przypadkowo. Rzadko mi się to zdarza, ale uważam, że był to bardzo pozytywny przypadek. Mamy tu historie niczym "Pretty woman", ale jak na mój gust zabarwioną dodatkowo paroma wartościami które warto w życiu zauważyć. Czytałam ją dwukrotnie i czyta się ją naprawdę fantastycznie lekko. Polecam:)

paulina2511 | 2014-01-24
Przeczytana: 12 stycznia 2014

Bardzo fajna książka pokazująca jak miłość może zmienić życie ,ale zarówno jak znajomi mogą w nim namieszać. Bardzo polecam na zimowe wieczory.

Książka bardzo mi się podobała. Jest inna niż wszystkie- historia opowiedziana oczyma mężczyzny. Z pozoru bardzo błaha tematyka- koleś ma bardzo dużo kasy, własną firmę, wycieczki zagraniczne, jeździ jaguarem a jednak coś jest nie tak, czegoś mu w życiu brakuje. Adam przechodzi bardzo dużą przemianę: z małego chłopca myślącego tylko o sobie w mężczyznę, który dba o dobro i szczęście innych. Zmienia go miłość ale też ludzie z którymi uczęszcza na sesje terapeutyczne, ich historie, problemy, w które coraz bardziej się wciąga. Jak wiadomo jest to historia miłosna więc kończy się dobrze i bez wielkich zaskoczeń. Ale i ta szczerze polecam.