The Boss

Tłumaczenie: Szef
Cykl: Managing the Bosses (tom 1)
Wydawnictwo: Kindle Edition
151521074X
angielski
Ewitka

From Best Selling Author, Lexy Timms, comes a billionaire romance that'll make you swoon and fall in love all over again. Jamie Connors has given up on finding a man. Despite being smart, pretty, and just slightly overweight, she's a magnet for the kind of guys that don't stay around. Her sister's wedding is at the foreground of the family's attention. Jamie would be find with it if her...

Her sister's wedding is at the foreground of the family's attention. Jamie would be find with it if her sister wasn't pressuring her to lose weight so she'll fit in the maid of honor dress, her mother would get off her case and her ex-boyfriend wasn't about to become her brother-in-law.

Determined to step out on her own, she accepts a PA position from billionaire Alex Reid. The job includes an apartment on his property and gets her out of living in her parent's basement.

Jamie has to balance her life and somehow figure out how to manage her billionaire boss, without falling in love with him.

źródło opisu: http://lexytimms.wixsite.com/savingforever/managing-the-bosses

źródło okładki: http://lexytimms.wixsite.com/savingforever/managing-the-bosses

lulamae | 2016-08-22
Przeczytana: 10 sierpnia 2016

Jamie Connors to dziewczyna, której życie zdecydowane nie jest łatwe. Całe życie pod presją i ciężarem wymagającego i potępiającego wzroku rodziców. Co gorsze, jej młodsza siostra to uosobienie perfekcji - oczywiście według jej rodziców.
W tym momencie Jamie jest w naprawdę nieciekawym momencie swojego życia. Straciła pracę, mieszka u rodziców, a jej młodsza siostra przygotowuje się na ślub... z byłym chłopakiem Jamie. Co gorsza, na chwilę obecną nie widać światełka w tunelu. Aż do pojawienia się Alexa Reida - młodego, przystojnego miliardera, który zatrudnia ją jako swoją osobistą asystentkę.
Co z tego wyniknie? Czy ograniczą się tylko do profesjonalnej relacji?

'The Boss' to pierwszy tom wielotomowej serii o szefie - Alexie i jego Jamie - jego asystentce.
Powiem szczerze, że spodobała mi się, choć jestem sceptycznie nastawiona do krótkich książek (co już wiecie jeśli czytacie moje opinie). Pomimo tego, że schemat znany to jednak książka napisana jest naprawdę fajnie....

k_a_s_i_a | 2017-01-18
Przeczytana: 18 stycznia 2017

Jamie i Alex dwie ciekawe osobowości mieszkające praktycznie po jednym dachem :)
On na pierwszy rzut oka twardy biznesmen. Potrafi w każdej sytuacji zachować kamienną twarz. Jednak przy bliższym poznaniu okazuje się też że jest słodki, troskliwy i uczynny...
Jamie z kolei jest naprawdę twardą babką. Biorąc pod uwagę, że ma psychiczną rodzinkę. Ja szczerze powiedziawszy długo nie wytrzymałabym z takimi ludźmi i mam nadzieję że dziewczyna w końcu przejrzy na oczy i się im postawi. Jamie jest też przez nich niestety osobą niepewną swojego wyglądu - swojej kobiecości. Jednak mimo wszystko jest naprawdę miłą i mądrą dziewczyną.

Ewitka | 2016-08-01
Przeczytana: 27 lipca 2016

Książka lekka, zabawna i przyjemna, naprawdę można się przy niej rozerwać, choć nie raz potrafi zirytować. Bo rodzinka głównej bohaterki tak potrafi koncertowo zagrać na nerwach, że chciałoby się krzyczeć, czemu ta dziewczyna jeszcze się na nich nie wypnie. Ale dla niej wartości rodzinne są ponad tym i wychodzi z założenia, że rodzinę ma się tylko jedną. A o co tak naprawdę w tym wszystkim chodzi? Zadufana w siebie młodsza siostra głównej bohaterki Jammie Connors wychodzi za mąż za jej byłego faceta, a przy tym niesamowitego dupka. A Jammie jako druhna, aktywnie uczestniczy w przygotowaniach do ślubu. Obwarowana jest przy tym warunkami, że nie zostanie druhną, jeśli do ślubu nie schudnie 2 numery, co staje się jej małą obsesją i powodem do kompleksów odnośnie własnej atrakcyjności. Ale tak naprawdę jej problemy z rodzinką zaczynają się wtedy, kiedy zaczyna pracę jako osobista asystentka Alexa Reida i praca staje się dla niej najważniejsza. Absolutna profesjonalistka w pracy potrafi...

Kate | 2017-01-01
Przeczytana: 01 stycznia 2017

Nie jest to książka wysokich lotów, ot całkiem fajnie rozwijający się romans biurowy, wiadomo, z przeszkodami ;) przyjemnie się czytało, z chęcią sięgnę po kolejną część :)

Ania | 2016-11-07

Nigdy nie przepadałam za tego typu rodzaju książkami - on szef, ona sekretarka. Ale tuaj opis mnie wciągnął plus problemy z wagą głównej bohaterki skojarzyły mi się nie wiem czemu z Briget Jones :) co do samej histori - wciągająca naprawdę! Tylko ja bym nie nazwała tego romansem tylko thrillem z piekła rodem! Co za rodzina! Jeden gorszy od drugiego! Matka Jamie mnie wkurzała przeokropnie, zachowaniem ojca byłam bardzo zawiedziona, ale to siostrze Jamie dałabym plaskacza po pierwszym komentarzu na temat jej wagi i ewentualnej roli druhny! Koszmar! I co to za rodzice, którzy aprobują przyszłego zięcia, który zdradził jedną sisotrę z drugą???? Koszmaar razy dwa! Zastanawiałam się czy Jamie jest tak mocno zakompleksiona na puncie wagi czy też na tyle zahartowana, że jej to lata? Chyba niestety to pierwsze. Mam nadzięję, że w kolejnej części to ona da popalić rodzince! A co! :) Alex jako szef i amant wydawał się początkowo naprawdę profesjonalny. Ale później chlopaczyna jednak się...

| 2016-09-28

Na nudne deszczowe dni może być, ale nie spodziewajcie się czegoś czego nie znajdziecie w 1000 innych książek w tej kategorii.

Bezimienna | 2018-01-14
Na półkach: Romans, Seria, Angielski, Przeczytane