Can t Let Go

Wydawnictwo: Arrow Books

I m watching you. I know everywhere you go. When Beth Stephens opens the first mysterious note, she is terrified. Someone out there, someone who seems to be stalking her every footstep, has prised open the terrible secret she s been hiding for over a decade. And he is threatening to exact revenge. All these years, Beth has carefully built her life on a lie, kept to herself, been wary of close relationships and protective of her privacy. And now, just when she finally thinks herself safe, her day

| 2013-04-04
agata_wl | 2010-06-21