Ból istnienia

Wydawnictwo: Softpress
8390020823
homoseksualizm, psychologia
kat

Pewien psychoanalityk powiedział kiedyś późniejszemu autorowi tej książki: "Miałeś do wyboru dwie drogi: albo zostać psychologiem, albo - homoseksualistą". M. Krzeszowiec podążył tą drugą, ale i pierwszej nie chciał całkowicie porzucić. W efekcie powstał utwór, który polecamy uwadze Czytelników. Ambicją autora było przedstawienie tak potrzebnego literaturze polskiej kompleksowego studium...

Ambicją autora było przedstawienie tak potrzebnego literaturze polskiej kompleksowego studium zjawiska homoseksualizmu. Głębokie wniknięcie w rozmigotaną strukturę psychiczną bohatera przesądziło o zastosowaniu niecodziennej kompozycji.

źródło opisu: Wydawnictwo Softpress, 1992

źródło okładki: google