Wynalazki i odkrycia. 200 pytań i odpowiedzi

Seria: 200 pytań i odpowiedzi
Wydawnictwo: Martel
200 questions & answers. Inventions & discoveries

Ciekawość jest tym, co popycha do zgłębiania wiedzy. Wiele książek dostępnych na rynku zawiera informacje, ale często brakuje w nich jasno sformułowanych odpowiedzi na pytania zadawane przez dzieci. Seria "200 pytań i odpowiedzi" to kolekcja 20 tomów o różnej tematyce. Książki te, zbudowane na zasadzie pytanie-odpowiedź, stworzone zostały z myślą o zabawie i nauce. Przy każdej z nich...

Ciekawość jest tym, co popycha do zgłębiania wiedzy.
Seria "200 pytań i odpowiedzi" to kolekcja 20 tomów o różnej tematyce. Książki te, zbudowane na zasadzie pytanie-odpowiedź, stworzone zostały z myślą o zabawie i nauce. Przy każdej z nich umieszczone zostały kolorowe ilustracje.
Seria "200 pytań i odpowiedzi" jest źródłem bezcennych informacji dla każdego.

źródło opisu: Wydawnictwo Martel

źródło okładki: Zdjęcie autorskie