Poradnik dla miłośników psów

Tłumaczenie: Dagmara Ewa Chełstowska
Wydawnictwo: Bellona
6 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
THE RIGHT WAY TO KEEP DOGS
poradniki
Godney

Nabywanie nowego psa bądź szczenięcia, szczególnie po raz pierwszy, może okazać się naprawdę trudne. Jaka wielkość, rasa lub tez płeć psa jest odpowiednia dla naszej rodziny? W jaki sposób należy go żywić? Ile powinien jeść? Ile ruchu potrzebuje? Jak rozpoznać, czy źle się czuje? Pomoc jest w zasięgu ręki (i łapy!). Jackie Marriott udziela właścicielom porad na temat zachowania psów oraz rozwiązuje problemy szkoleniowe, omawia zalety i niedogodności nabywania szczeniąt lub dorosłych psów, mieszańców bądź też psów rasowych, jak również wszystko co powinniśmy wiedzieć o przygotowaniu naszego domu, rodziny i dostosowaniu trybu życia do nowego przybysza, omawia również podstawowe metody szkolenia.

źródło opisu: http://ksiegarnia.bellona.pl/?c=ksiazka&bid=4899

źródło okładki: http://ksiegarnia.bellona.pl/books/covers/4899.jpg

betina360 | 2016-12-01
Na półkach: Przeczytane, Zakupione, 2016
Przeczytana: 01 grudnia 2016

Od niedawna mam malego szczeniaczka wiec ksiazka jak najbardziej pomocna. Co prawda nie daje odpowiedzi na wiele pytan lecz cos tam zawsze sie z tych rad przyda.

Godney | 2016-07-30
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2015