Uzdrawiająca moc spowiedzi

Lord, Have Mercy. The Healing Power of Confession
duchowość, spowiedź
religia
Piotr

Uzdrawiająca moc spowiedzi to niezwykła, pełna żaru książka człowieka, który odkrył wielki dar spowiedzi sakramentalnej w Kościele katolickim. Autor był prezbiteriańskim pastorem, ale pod wpływem lektury dzieł Ojców Kościoła oraz Pisma świętego doszedł do wniosku, że naukę Chrystusa w pełni głosi Kościół katolicki, do którego przystąpił na Wielkanoc 1986 roku. Później katoliczką została także jego żona, Kimberly. Od tego czasu, przez niemal trzydzieści lat, jako wykładowca na Uniwersytecie Franciszkańskim w Steubenville oraz jako autor wielu poczytnych książek, zaangażowany jest w upowszechnianie i obronę wiary katolickiej. Scott Hahn powracając do Pisma Świętego pokazuje, że jeśli mamy wieść życie, które jest wierne Biblii, nie możemy żyć – i nie wolno nam żyć – bez częstej spowiedzi, starannie przygotowanej i wprowadzonej do naszych praktyk modlitewnych. Jego rady pomogą wyrwać się z utartych kolein życia duchowego i wrócić do domu w ramiona kochającego Ojca.

źródło opisu: Wydawnictwo AA, 2015

źródło okładki: http://www.religijna.pl/uzdrawiajaca-moc-spowiedzi-hahn-scott