Remember Me Forever
angielski
licorne

Previously published as Brutal Precious, this fully revised and updated edition is full of emotion, healing, and love.

Remember Me Forever coming May 2, 2017, but stay tuned for reveals of the synopsis and exclusive excerpts!

Kasiek | 2017-12-29
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, 2017
Przeczytana: 24 grudnia 2017

Ostatnia część historii Isis i Jacka zaczyna się dość smutno ze względu na wydarzenia, które miały miejsce w końcówce poprzedniego tomu. Jednak życie toczy się dalej, a historia Isis i Jacka ma ciąg dalszy. Nie jest im łatwo pozbierać się po tragedii jaka ich dosięgnęła, jednak czas leczy rany, a przede wszystkim wzajemne przyciąganie i wsparcie ułatwia im uporanie się z przeszłością. Z czasem wszystko wydaje się łatwiejsze. Tu również nie brakuje ciętego języka i świetnych dialogów. Stworzenie przez autorkę takiej bohaterki jak Isis to sukces sam w sobie. Ona jest kwintesencją tej trylogii, oczywiście nie umniejszając Jackowi, jego nieodgadnionej osobowości i "lodowatemu spojrzeniu". Razem tworzą świetną, aczkolwiek nieprzeciętną parę. Polecam cały cykl. Świetna historia - sekrety, emocje i humor. Naprawdę warto.

Karolina Jędraszak | 2015-02-12

Opis:
"Życie spotyka śmierć. Koniec spotyka początek.
Osiemnastoletnia Isis Blake nie zakochała się od trzech lat, czterdziestu trzech tygodni i dwóch dni. Lub tak też sądzi.
Chłopak, którego może-w-pewnym-sensie-zdecydowanie kochała zniknął z powierzchni ziemi po śmierci jego dziewczyny, pozostawiając po sobie Jack’ową dziurę. Zdeterminowana, aby być szczęśliwa, Isis wypełnia ją kłamstwami i nakłada na twarz dzielny uśmiech na nowe życie w Uniwersytecie Stanu Ohio.
Ale jak długo ten uśmiech może trwać, kiedy wszyscy jej przyjaciele odeszli?
Jak długo może trwać, gdy przytłaczało ją poczucie winy za śmierć Sophii?
I jak długo może trwać, gdy Will Cavanaugh uczęszcza do tej samej szkoły, drwiąc z niej?
Isis jest dobra w udawaniu, że wszystko jest w porządku. Ale nie aż tak dobra. Jej pęknięcia zaczynają się ujawniać.
Isis Blake jest dobra w zbieraniu się do kupy.
Ale Jack Hunter jest lepszy"

NAJLEPSZA CZĘŚĆ Z SERII!!!

Pistacia_Vera | 2017-12-28
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 28 grudnia 2017

część trzecia i ostatnia historii o grupie młodych osób połączonych tragedią z przeszłości. po zakończeniu szkoły średniej każdy z nich idzie w swoją stronę, dopóki los nie połączy głównych bohaterów ponownie. z love story robi się w tej części historia szpiegowska.

Natalia | 2017-12-12
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ebooki
Przeczytana: 12 grudnia 2017

To moje trzecie spotkanie z Isis Blade bo, to ona i jej charakter dominują w tej książce. Takiej postaci nie znajdziecie w żadnej innej książce. Ciężko nadążyć za tokiem myślenie Isis. I w pewnym momencie miałam jej dość, tej jej „paplaniny”, zatęskniłam za normalnością. Główna bohaterka zmaga się z wieloma problemami, często stwarza je sobie sama. Jej życie do nudnych nie należy. Jest też Jack Hunter, odwieczny wróg, którego uwielbia, a nawet kocha. Nie jest między nimi cukierkowo ani kolorowo, ale iskrzy.
Cała historia jest pełna jest wielu wątków: od miłosnych po kryminalne. Szczególnie te drugie do mnie nie przemówiły były zbyt naciągane. A zakończenie takie samo jak w większości romansów. Ta część jest słabsza od poprzednich, ale jeśli przeczytaliście dwie poprzednie, to musicie sięgnąć i po tę, bo więcej spotkań z Isis Blade nie będzie.

wiooletka13 | 2015-01-06
Przeczytana: 06 stycznia 2015

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

"Życie jest naprawdę dziwne. Nigdy nie można do niego przywyknąć.
Ale i tak ono trwa. Czasami odnajdujesz rzeczy,które sprawiają,że staje się trochę bardziej wygodne i próbujesz się ich trzymać,ale im mocniej się trzymasz,tym szybciej wyślizgują ci się z rąk."

No i dopłynęliśmy do końca przygód Isis i Jack. Bardzo podobała mi się cała historia. Przeszli wiele oboje i należał im się happy end.Trzymałam za nich kciuki przez całą trylogię. Polecam !

marysiaa_2 | 2017-08-23

Pierwsze dwie części (szczególnie pierwsza część) były rewelacyjne, czego niestety nie mogę powiedzieć o tej części. Wiele wątków było trochę stworzonych na siłę, a całość nie była już tak wciągająca jak poprzednie części.

Milena | 2017-11-19
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 19 listopada 2017

Ciąg dalszy bestsellerów Love me Never i Forget me Always – nieprzewidywalnych, mrocznych i romantycznych.

Wypełnionych tajemnicami, intrygami, dramatami i humorem. Z barwną ostrą i wrażliwą bohaterką, która przeszła niejedno. Sparzyła się na miłości i postanowiła, że nigdy więcej się nie zakocha. Dopóki nie spotka jego – chłopaka z przeszłością, w której wszystko jest zagadką. Minęły trzy miesiące, odkąd Isis Blake nie widziała Jacka Huntera. Chłopak, którego być może (w pewnym sensie) na pewno kochała, zniknął po śmierci swojej przyjaciółki Sophii, pozostawiając pustkę nie do wypełnienia. Isis chce być szczęśliwa, więc wypełnia ją kłamstwami, uśmiecha się dzielnie i rozpoczyna nowe życie na uniwersytecie w Ohio. Lecz rozpaczliwie tęskni za Jackiem. Dręczy ją poczucie winy z powodu śmierci Sophii. I dopada ją przeszłość: na uczelni pojawia się Will Cavanaugh, chłopak, który zna jej mroczną tajemnicę. I perfi dnie to wykorzysta… Chyba że przeszkodzi mu Jack. Lecz najpierw Jack...

werka777 | 2017-12-13
Przeczytana: 13 grudnia 2017

TAKICH TRZECH, JAK ICH DWOJE, TO NIE MA ANI JEDNEGO
Główna bohaterka książki, dziewczyna niezdolna do powstrzymania potoku słów wypływających z jej ust, dojrzewa, a raczej powiedziałabym, że biorąc lekcję zamierzchłych dni postanawia w siebie uwierzyć. Niezmiennie kierowana ciętą ripostą, szalona, niestereotypowa zderza się z mieszającym jej szyki echem traum mieszkających nie tylko w jej głowie, ale materializujących się poprzez postać pewnego chłopaka. Z kolei Jack wraca do postawy znanej z pierwszego tomu. Lodowy książę potrafi ranić i robi to, by paradoksalnie chronić dziewczynę, którą kocha. Rezygnując z dosyć haniebnego zajęcia trudni się jako szpieg i to z prawdziwego zdarzenia. Taki dobór osobowości, podsycany wcale nie gorszymi bohaterami drugoplanowymi, buduje akcję, u boku której nie można się nudzić.

PLUSY I MINUSY AKCJI
Podtrzymując temat akcji należy autorce przyznać to, że zadbała o jej równe i wartkie tempo. Stawiając nieco w cieniu zarys głębokiej relacji...

Marika | 2015-06-14
Przeczytana: 14 czerwca 2015

Dobre zakończenie serii. Która, swoją drogą, była świetna. Isis jest naprawdę niebanalną bohaterką, zadziorną, głośną, dziwną, wyjątkową. Tak samo Jack. Mam słabość do takich facetów w książkach. I chociaż jak na taką nieszablonową historię, zakończenie było dość banalne, nie znaczy to, że nie było dobre. Fajnie, że wszystko tak się skończyło, niefajnie, że się skończyło w ogóle, bo z chęcią przeczytałabym kolejną część.
W każdym razie polecam serię, bo nie przypomina miliona innych książek i dla mnie to było coś nowego. Cieszę się, że przypadkiem na nią trafiłam i postanowiłam przeczytać. Nie żałuję. ;3

Papaveryna | 2017-11-24
Przeczytana: 24 listopada 2017

Moim zdaniem była to zdecydowanie najsłabsza część. Romans wyemigrował w jakimś tragicznym kierunku, a wręcz nawet zaginął w akcji. Za to mieliśmy całą kupę (i to dosłownie) emo-pierdzielenia i nerwowego wymiotowania. Za bardzo traumatycznie się zrobiło i jednak wolałam Isis gadającą od rzeczy, niż imprezującą i robiącą głupoty. Jack i to jego grafomańskie ględzenie starego dziada - pustelnika o tym jaki to on jest zły i dlaczego nie powinien być szczęśliwy skutecznie mnie osłabiło. Generalnie jestem rozczarowana. Zupełnie nie ten klimat, jakby to już była inna książka.
Najbardziej przypadła mi do gustu część pierwsza.