Stwórz jednorożca. Od idei po startup wart miliony

Wydawnictwo: Onepress
biznes, firma, startup, pieniądze
poradniki
hadron

Jeśli nie masz własnego marzenia, przez całe życie będziesz pracować nad spełnianiem cudzych. A jeśli masz marzenie, wstrzymaj się chwilę. Zanim zaczniesz je realizować, odrób zadanie domowe. Dowiedz się, jak pracują ludzie, którzy stworzyli takie firmy, jak: Uber, Xiaomi, Airbnb czy Dropbox. Poznaj sposób myślenia twórców jednorożców, czyli firm wartych co najmniej miliard dolarów. Dziś do...

Dziś do założenia firmy najbardziej potrzebna jest zaradność, nie duże pieniądze. Jeśli tylko wiesz, gdzie szukać i jakich narzędzi używać, możesz małym kosztem stworzyć dobry startup i zacząć zarabiać już po kilku miesiącach. A gdy trafisz na swoją niszę i zaczniesz zdobywać klientów, uzyskanie wsparcia finansowego z funduszy venture capital nie powinno być trudne. Wtedy przeprowadzisz globalną ekspansję i — kto wie — może dołączysz do grona twórców jednorożców?

Dowiedz się:
dlaczego obecne czasy to najlepszy okres na zakładanie startupów;
gdzie zdobywać kompetencje i wiedzę;
na czym polega marketing mix jednorożców i jakie działania są najskuteczniejsze;
dlaczego warto rozwijać firmę metodą bootstrappingu, czyli z własnych środków;
jak współpracować z innymi przedsiębiorcami i wykorzystywać możliwości ekonomii dzielenia się;
jak uruchamiać nowe projekty i testować rynek na prawdziwych klientach z pomocą serwisów crowdfundingowych;
jak skalować biznes przy wsparciu funduszy venture capital i zdobyć inwestora;
z jakich narzędzi powinien korzystać współczesny przedsiębiorca.

źródło opisu: https://helion.pl/ksiazki/stworz-jednorozca-od-ide...(?)

źródło okładki: https://helion.pl/ksiazki/stworz-jednorozca-od-ide...»