Segmenty - Wydanie zbiorcze

Segments: Lexipolis / Voluptide / Neo Sparte
science-fiction, kosmos
komiksy
Dejikos

Zawiera tomy 1-3: Lexipolis / Voluptyda / Nowa Sparta Ludność, podzielona według osobowości, zamieszkuje planety poświęcone unikalnym cechom: duchowości, dzieleniu się, przyjemności, wojnie, pracy, porządku i kreatywności. W tym doskonale uporządkowanym świecie coś zaczyna się psuć, a ludność dziesiątkuje niezrozumiała epidemia niepłodności. Zostało niewiele czasu, aby odnaleźć skuteczne...

Zawiera tomy 1-3: Lexipolis / Voluptyda / Nowa Sparta

Ludność, podzielona według osobowości, zamieszkuje planety poświęcone unikalnym cechom: duchowości, dzieleniu się, przyjemności, wojnie, pracy, porządku i kreatywności. W tym doskonale uporządkowanym świecie coś zaczyna się psuć, a ludność dziesiątkuje niezrozumiała epidemia niepłodności. Zostało niewiele czasu, aby odnaleźć skuteczne lekarstwo…
Gimenez, jeden z legendarnych twórców „Kasty Metabaronów” wraz z wiodącym scenarzystą obecnego pokolenia, Richardem Malikiem, tworzą galaktykę, w której prym wiodą seks, narkotyki i przemoc. „Segments” to naukowo – fantastyczne rozmyślanie na temat kondycji ludzkiej egzystencji.

źródło opisu: Scream Comics

źródło okładki: http://scream.com.pl/

1414 | 2017-01-07

Mam pewien problem z tą pozycją. Nawet ciekawa historia, tyle że nie podchodzi mi ona od strony graficznej. I chyba dlatego nie będę czekał na kolejne przygody Jezreel i Lutha.

czechu | 2016-10-25

Bardzo ciekawy komiks. Nie mogę doczekać się następnej części

anajo | 2017-10-24
Przeczytana: 24 października 2017