Blog

Marta

Cztery lata blogowych wpisów przeniesione na papier.
392 strony zapisków o życiu. A każdy z tych zapisków poprzedzony komentarzem czytelnika.
Zupełnie zwyczajna książka o zwykłym życiu i szukaniu w nim szczęścia

źródło opisu: http://sklep.juliarozumek.pl/ksiazka/1-ksiazka-9788394431402.html

źródło okładki: http://sklep.juliarozumek.pl/ksiazka/1-ksiazka-9788394431402.html

Sylwia Binkowicz | 2017-01-11
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Posiadam, 2017

Kiedyś mi się to nie zdarzało, teraz dzieje się coraz częściej. Jestem coraz mocniej wrażliwa na słowo pisane, ale w tym przypadku... nie wiem ile razy popłakałam się podczas lektury. Czy to ze wzruszenia czy to z tęsknoty bądź zazdrości, że ja tak nie mam.
Zapach domu, spokój, stabilizacja, wsparcie rodziny, rodziców, tupot małych stóp... Książka jest piękna - czy to dla młodego czy dla starszego czytelnika. Każdy może po nią sięgnąć, niezależnie od nastroju. Buduje nadzieję na to, że być może kiedyś nam też się tak uda. Bo przecież Julia to prosta kobieta, jak każda inna. A jednak ma to szczęście. Sama sobie na nie zapracowała i nie dziwię się, że o tym pisze.

Amavel | 2017-03-10
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 10 marca 2017

Uwielbiam Julię. Ma tak niesamowicie trzeźwe i niosące nadzieję, uśmiech spojrzenie na wiele rzeczy. Potrafi ustawić człowieka do pionu. Dzięki Jej słowom życie staje się piękniejsze a ludzie wokół wydają się całkiem znośni.

Aga_czyta | 2017-03-29
Przeczytana: 03 sierpnia 2016

Kocham ją, kocham i jeszcze raz kocham. Nie raz do niej wracam. Lekkość z jaką Julia pisze jest niesamowita. Czekam na kolejne książki

Monika | 2017-04-26

Uwielbiam :)