Fierce & Fabulous

Wydawnictwo: Carina Press
Fierce & Fabulous
angielski
Marika

Fitch Donovan nigdy by nie pomyślał, że taniec na kolanach mógłby zmienić jego życie, ale od momentu, kiedy usta cudownego tancerza dotknęły jego warg, jego świat zatrzymuje się z piskiem. Nieważne, jak bardzo się stara, nie może powstrzymać niepohamowanego pożądania. Przez całe życie pragnął takiej namiętności – po prostu nigdy nie pomyślałby, że znajdzie ją z innym mężczyzną. Pocałunek nie...

Pocałunek nie z tej ziemi z facetem hetero to dokładnie taki rodzaj dramatu, którego Ansel Becke po prostu nie potrzebuje. W centrum uwagi może być tylko jedna osoba i Ansel woli, kiedy rzeczy kończą się na jednej nocy. więc kiedy Fitch się zjawia, prosząc o bis, Ansel wie, że powinien go odesłać.

Chociaż Ansel próbuje udawać, że to co jest między nim i Fitchem nie jest niesamowite, to jest coś w tym wielkim, krzepkim budowlańcu, że świat Ansela błyszczy tak, jak nie mógłby błyszczeć żaden brokat. A Fitch zrobi wszystko, żeby przekonać Ansela, że kiedy coś, czego najbardziej potrzebujesz spada ci prosto na kolana, trzeba być głupcem, by tego nie wziąć.

Lilith | 2017-09-20
Edyta | 2016-11-19