Województwo wielkopolskie 2001

Wydawnictwo: Urząd Statystyczny w Poznaniu
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Województwo wielkopolskie 2001
popularnonaukowa

Przygotowana przez Urząd Statystyczny w Poznaniu kolejna edycja folderu o Wielkopolsce ukazuje najistotniejsze informacje charakteryzujące województwo w latach 1999 i 2000.

źródło opisu: Urząd Statystyczny w Poznaniu, 2001

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Jarosław Wiśniewski | 2016-07-27

Królestwo i skarbiec danych statystycznych oraz wiedzy o województwie wielkopolskim z przełomu dwudziestego i dwudziestego pierwszego wieku. Publikacja została przygotowana przez pracowników Urzędu Statystycznego w Poznaniu z dyrektorem Bogdanem Reiterem na czele.
Ta publikacja zawiera olbrzymią ilość różnorodnych danych statystycznych. Wewnątrz znajdziemy mnóstwo tabel, wykresów kołowych i słupkowych oraz map poglądowych. Całość statystycznej wiedzy została podzielona na następujące kategorie: podział administracyjny województwa; stan i ochrona środowiska; ludność; rynek pracy; aktywność ekonomiczna ludności; wynagrodzenia, świadczenia społeczne; gospodarstwa domowe; turystyka; infrastruktura techniczna i komunalna; mieszkania; edukacja; ochrona zdrowia i opieka społeczna; kultura; bezpieczeństwo publiczne; rolnictwo; przemysł i budownictwo; przemysł; finanse przedsiębiorstw; nauka i technika; produkt krajowy brutto; proces prywatyzacji gospodarki; podmioty gospodarki narodowej;...

Na półkach